Ücretsiz ve hızlı kargo + koşulsuz ve 15 gün değişim / iade garantisi Alışverişe Başla

Alışveriş Sepeti

0

Sepetiniz boş

Mağazaya git

Yardım

Yardım

KARGO VE SİPARİŞ TAKİBİ

Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz?
Türkiye içi gönderilerimizi Yurtiçi Kargo ve uluslararası gönderilerimizi UPS ve DHL ile yapıyoruz.


Kargo ücreti ne kadar?
Türkiye ve bazı ülkelere gönderilerde kargo ücretsizdir. Bazı uluslararası gönderilerde ise gönderi ülkesine göre toplam tutara ek kargo ücreti yansıyabilmektedir.

Kaç günde ulaşır?
Türkiye içi gönderiler 1-3 iş günü, uluslararası gönderiler gümrüklemede zaman kaybetmediği durumda 2-7 iş günü içinde adrese teslim ediliyor.


Uluslararası gönderi yapıyor musunuz?
Evet. Dünyanın bir çok ülkesine gönderi yapabiliyoruz.

SİPARİŞ VE ÖDEME

Siparişimi verebilmem için üye olmam gerekiyor mu?
Hayır. Üye olmadan da istediğin zaman sipariş verebilirsin. Fakat üye olduğunda bir çok indirim ve kampanyadan yararlanabileceğini, yeni tasarımlar ve Clothes Of Music ile ilgili gelişmelerden haberdar olabileceğini hatırlatmak isteriz.

Siparişimi iptal edebilir miyim?
Siparişini kargoya vermediğimiz sürece istediğin zaman iptal edebilirsin. İptal etmek için sipariş takip ekranından siparişini bulup iptal et'e tıklaman yeterli. Eğer, siparişin kargoya verildikten sonra siparişini iptal etmek istersen, iptal sebebin ve sipariş numaran ile birlikte info@clothesofmusic.com adresine mail atman yeterli olacak.

Sipariş verdim, nasıl takip edebilirim?
Siparişini, üye girişi yapıp profiline girdikten sonra "Siparişlerim" sekmesinden takip edebilirsin ya da sipariş numaran ve siparişi verirken kullandığın emailini kullanarak sipariş takibi sayfamızdan da takip edebilirsin.

Ödeme güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
Güvenlik önlemi olarak satınalma işlemlerinde SSL kullanıyoruz. Clothes Of Music hiçbir şekilde kredi kartı veya izin vermediğin kişisel bilgilerini saklamaz, 3. kişilerle paylaşmaz.

Kredi kartına taksit yapıyor musunuz?
Anlaşmalı olduğumuz kredi kartlarına taksit imkanı sunuyoruz.